شماره تماس اضطراری

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۲

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۳

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۴

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۵

شماره فکس

+۹۸-۲۱-۸۹۷۷۹۹۹۰

ساعات پاسخگویی، ۹ الی ۲۱

شماره تماس اضطراری

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۲

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۳

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۴

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۵

شماره فکس

+۹۸-۲۱-۸۹۷۷۹۹۹۰

ساعت پاسخگویی

همه روزه : ۹ الی ۲۱

جمعه , تعطیلات رسمی : ۹ الی۱۷

مترجم همزمان

امروزه اغلب فعالان اقتصادی، مدیران و صاحبان صنایع و کسب و کارهای کوچک و بزرگ در تلاش هستند فعالیت اقتصادی خود را از سطح داخلی و کشوری به سطح منطقه ای و جهانی ارتقاء دهند و برای دست یافتن به چنین هدفی تسلط به زبانهای خارجی و خصوصاً زبان انگلیسی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.
واضح و مبرهن است که اغلب مدیران و فعالان حوزه اقتصاد برای انجام امور شخصی و یا امور عادی روزانه به زبان انگلیسی تسلط داشته و نیازی به مترجم نخواهند داشت لیکن مباحث کلان اقتصادی و ارتباط صحیح با فعالان اقتصادی بین المللی؛ نیازمند تسلط از نوع خاصی به زبان انگلیسی است که بسیار تخصصی بوده و نیاز به دسترسی به اطلاعات و اخبار به صورت لحظه ای دارد.

در چنین شرایطی پرتال تشریفات تجاری ایران مفتخر خواهد بود با معرفی و اعزام مترجم همزمان در سطح گفت و گوهای بین المللی (ریاست جمهوری) این نیاز فعالان حوزه اقتصاد را مرتفع سازد. در بسیاری از مواقع مذاکرات اقتصادی صرفاً به علت فقدان تسلط مترجم و یا احیاناً شخص مذاکره کننده به انتقال منطوق و مدلول بیانات طرفین منتهی به شکست می گردد. پرداخت دستمزد مترجم همزمان در حقیقت هزینه نیست بلکه به نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود و شما بازخورد آن را در مفید بودن مذاکرات و منتهی شدن به نتایج مطلوب دریافت خواهید کرد.

ضمناً پرتال جامع تشریفات تجاری ایران مفتخر است در صورت نیاز به آموزش زبان انگلیسی با اعزام مدرسان در سطح بین المللی شما را در این خصوص همراهی نماید.

کارشناسان ما در کمال افتخار آماده پاسخگویی به سئوالات شما هستند.