×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

خدمات تحت وب

امروزه می توان در زندگی روزانه آحاد مختلف جامعه؛ نشانه های فعالیت و عضویت در فضای مجازی را مشاهده کرد، فضای مجازی به عنوان جزء لاینفک زندگی انسانها، به طرق مختلف در حال گسترش است. استفاده از شبکه های اجتماعی تا نرم افزارهای اداری و یا بهره گیری از خدمات شهروند الکترونیک تا فعالیت بانکی و مراودات اداری، همه بخشی از زندگی مجازی انسانهای امروز است.
در چنین دنیایی، بخش عمده فعالیت های موفق اقتصادی و یا تبلیغاتی که منتهی به موفقیت فعالیت اقتصادی می گردد، مرهون برخورد صحیح و استفاده و بکارگیری علمی و عملی راه کارهای تحت وب می باشد. در دنیای امروز؛ جنگ ها نیز در حوزه اقتصادی بر بستر اینترنت متمرکز شده است. روزی از برنج آلوده و روزی از روغن پالم در شیر خوراکی خبر می شنویم. و روزی فروش فزاینده یک خودروی ارزان قیمت وارداتی (جک-کرمان خودرو) با پخش یک شایعه بی اساس مبنی بر فراخوان تعمیرات کلی موتور؛ متوقف می شود.
امروزه نه تنها برای موفقیت در یک فعالیت اقتصادی، بلکه برای مقابله با جنگ نرم و فعالیتهای مخرب بر علیه برند و نشان تجاری و رقابتهای ناسالم در حوزه اقتصاد؛ باید از فضای مجازی بهره گرفت. مقایسه درآمد فروشگاه آمازون و یا شرکتهای بین المللی دانش بنیان با میزان فروش نفت کشورها، جایگاه ویژه فعالیتهای اقتصادی در این حوزه را به سادگی نمایش خواهد داد.
پرتال جامع تشریفات تجاری ایران با رویکرد خاص خود در ارائه خدمات ویژه به کاربران یعنی ” افراد مهم اقتصادی” در صدد مرتفع کردن نیازهای ایشان در فضای مجازی می باشد.
در همین راستا دپارتمان فن آوری اطلاعات پرتال تشریفات تجاری ایران آمادگی دارد کلیه نیازهای شما در زمینه فضای مجازی و تحت وب را رفع نماید.

بخشی از این خدمات

  • طراحی، اجرا، راه اندازی و پشتیبانی پرتال خبرگزاری و وب سایتهای خبری با استفاده از چندین سیستم مدیریت محتوای اختصاصی (CMS) که به صورت اختصاصی توسط دپارتمان از نقطه شروع تا پایان طراحی و اجرا و عیب یابی شده است.
  • طراحی، اجرا، راه اندازی و پشتیبانی فروشگاه برخط (OnLine) متصل به شبکه بانکی داخلی و بین المللی
  • طراحی، اجرا، راه اندازی و پشتیبانی پرتال سازمانی، وب سایت اطلاع رسانی و پایگاه شخصی
  • مشاوره در زمینه ارائه راه حل سازمانی، شناخت، پیش گیری، کنترل، مدیریت و مهار بحران
  • طراحی، اجرا، راه اندازی و پشتیبانی شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای ارتباطی
  • طراحی، اجرا، راه اندازی و پشتیبانی سایت شرکتی و بازرگانی
  • مشاوره در زمینه عقیده کاوی، افکارسنجی و تحلیل بازار
  • تبلیغات تحت وب و ایمیل مارکتینگ
  • ارائه مشاوره در حوزه وب
TOP